co kupisz za 10 zł na L
Tani smakołyk; lizak kupisz za 2–5 zł.
To odmiana słowa lizak; kosztuje kilka zł.
Kupić loda za 3–8 zł to żaden problem.
Gałka lub na patyku — zwykle do 10 zł.
Parę lizaków zmieści się w 10 zł.
Mała lalka w markecie bywa za ~10 zł.
Mała lupa szkolna za 5–10 zł.
Przybór szkolny; koszt 2–8 zł.
Lód w kostkach lub lód na patyku do 10 zł.
Mała latarka z marketu bywa za 10 zł.
Małe lusterko kieszonkowe za ok. 10 zł.
Cukrowy lukier w tubce kosztuje kilka zł.
- Lalkę
- Landrynki
- Latawiec
- Lejek
- Lukrecje
- Line
- Limonka
- Latarkę
- Lupę
- List
- Lukrecja
- Lipton
- Lina
- Lampka
- Linijkę
- Lego
- Liptona
- Lakier
- Lampa
- Limonkę
- Liczi
- Laczki
- Łyżka
- Lampkę
- Lampe
- Lustro
- Lemoniada
- Lakier do paznokci
- Litr wody
- Lodzika
- lilie
- Lubczyk
- Limonki
- Lekarstwo
- Laska
- Lornetka
- Listwa
- Lemoniadę
- Liść laurowy
- Likier
- lizaczka
- Lecha
- Lufka
- Los
- Lep na muchy
- Loda ekipy
- Laser
- Lampki
- Lampion
- Lotka
- Lotto
- Lech
- Landrynka
- Laurkę
- Lawenda
- Laskę
- Lizaczek
- Laska cukrowa
- lody ekipy
- Lufkę
- Ludwik
- Lodzik
- Loda na patyku
- Listwę
- Linke
- Lasagne
- Larwy
- Loda magnum
- Lizak duży
- Linka
- Len
- Lawasz
- Lotkę
- Lane piwo
- Laczka
- Ledy
- Lazanie
- Lawendę
- Leczo
- Lech piwo
- Lornetkę
- Lód w kostkach
- Liść
- Lazania
- Laurka
Die Wörter auf der Liste co kupisz za 10 zł na L stammen von Spielern des Wortspiels Stadt Land Fluss.